Про проект Кет Моллі

Всім привіт! Раді бачити Вас на нашому сайті про котів!

Кет Моллі (catmolly.com) — це безкоштовний інтернет-ресурс, що пропонує експертну, дослідницьку інформацію про котів. Наша невелика команда досвідчених власників кішок, редакторів і письменників публікує корисні матеріали по догляду, вихованню, харчуванню та здоров’ю домашніх улюбленців, а також поради та рекомендації по покупці котячих продуктів і товарів для власників.

Основною метою проекту є надавати всю необхідну інформацію для наших читачів і власників кішок.

Ми заснували проект «Кет Моллі» в кінці 2018 року в честь імені кішки одного із засновників проекту. Фото самої кішки Моллі, ви можете побачити нижче, а також в нашому акаунті Instargam.

Незабаром на нашому сайті з’явиться онлайн-каталог з інформацією про адреси і контакти ветеринарних клінік, готелів для тварин, розплідників і притулків для котів України, Росії та інших країн СНД.

Наша команда

Підтримувати сайт в актуальному стані і наповненому свіжим новим контентом — непросте завдання. Наша редакція складається з невеликої групи людей, які стежать за тим, щоб кожна прочитана вами стаття була точною, інформативною і оригінальною. Вони роблять все можливе, щоб кожна стаття залишала вам більше інформації про те, як краще піклуватися про вашому кошеняті. Разом з ними, ось люди, які вносять свій внесок в розвиток нашого блогу:

Ми постійно перебуваємо в пошуку кваліфікованих ветеринарів, які могли б внести свій внесок в розвиток catmolly.com. Якщо у вас є щось, чим ви хочете поділитися або хочете обговорити, як ви можете взяти участь, напишіть нам за адресою [email protected].

Про кішку Моллі

Моллі народилася 06.06.2017 і вже через пару місяців виявилася у її власників. Моллі є породистою прямовухою шотладською кішкою (Скоттіш-Страйт).

Ім’я для кішки вибрали в цікавий спосіб. Господарі написали на клаптиках паперу кілька імен, які їм сподобалися: Моллі, Лейзі і Джулі. Ідея полягала в тому, щоб кинути їй ці папірці і з якою вона почне гратися першої, то й буде її ім’я. Так її стали називати Моллі.

маленька молліМоллі в сумціМоллі кішка моллі моллі

Кэт Молли